מועצה מקומית גדרה

רוקדות וזוכרות

29/03/2022
רוקדות וזוכרות

רוקדות וזוכרות

תלמידות בגדרה השתתפו באירוע ריקוד לזכר דנה בן עובד ז"ל

כספי התרומות שנאספו באירוע מעשרות האורחים הועברו לעמותת "קשת המשאלות". יואל גמליאל, ראש המועצה: "הסדנה לזכרה של דנה ז״ל הצליחה לרגש בצורה יוצאת דופן"

במוצ"ש התקיימה סדנת היפ הופ לזכרה של דנה בן עובד ז"ל באולם הספורט של תיכון רמון בגדרה. כ-60 תלמידות השתתפו בסדנת היפ-הופ לזכרה של דנה בן עובד ז"ל בהפקת בית הספר למחול "זמן תנועה" ממרכז אופק.

הסדנה הועברה ע"י מורות הריקוד מירב שרר ומרין טרמץ והוקדשה לזכרה של דנה שהלכה לעולמה לאחר מאבק במחלה קשה ועולם הספורט והמחול היו בין אהבותיה הגדולות. ההכנסות מהאירוע, שהורכבו מתרומות התלמידות ועשרות האורחים, היו קודש לעמותת "קשת המשאלות". הסדנה אורגנה בהובלת דגנית שחר, מנהלת בית הספר למחול במרכז אופק.

במהלך השנה החולפת דרכא רמון, בית הספר בו למדה דנה, ערך סדנת היפ הופ לזכרה והקדיש לזכרה את אירוע גמר טורניר הספורט בבית הספר רימונים.

יואל גמליאל, ראש המועצה המקומית גדרה: "סדנת ההיפ הופ שאורגנה לזכרה של דנה ז״ל הצליחה לרגש בצורה יוצאת דופן. המשתתפות והאורחים חוו שילוב מורכב של עצב ואנרגיות שמחות. אהבתה לריקוד היה אחד מסימני ההיכר שלה וחשיבותו עבורה היו ידועים לכולם. אירוע זה מנציח את פועלה בחינוך וערכים דרך הריקוד".