מועצה מקומית גדרה

מחבקים את המילואימניקים/יות

23/11/2023
מחבקים את המילואימניקים/יות

גדרה מחבקת את משפחות המילואימניקים/יות


מוקד ייעודי, סיוע ליולדות, סיוע בציוד למילואימניקים/יות ומחוות שמחממות את הלב. יואל גמליאל ראש המועצה: " גדרה היא משפחה אחת גדולה, אנו מוקירים כל אחד ואחת מחיילי/ות המילואים על ההתגייסות ונמצאים עבור בני ובנות משפחותיהם לכל דבר ועניין."

המועצה המקומית גדרה יחד עם מרכז אופק מחבקת את משפחות המילואימניקים/יות בימים מורכבים אלה. מתחילת הלחימה התגייסו עשרות תושבי/ות גדרה למילואים. כבר מהרגע הראשון, נפתח מוקד ייעודי במרכז אופק למשפחות המילואימניקים/יות לסיוע בצרכים שונים העולים בהתנהלות הבית. מעבר לכך, בוצעו מחוות שונות להוקרת התגייסותם הן של המילואימניקים/יות לכוחות הבטחון והן לבני ובנות משפחותיהם הנמצאים בעורף. חלק מן המחוות כללו, מעבר להקמת מוקד ייעודי כלל חלוקת חלה ועציץ למשפחות, סיוע בצרכים שונים הקשורים להתנהלות הבית כגון קניות, שי למשפחות הכולל חם-צוואר וכובע סרוג שהינם עבודת יד של קהילת "סורגות בקהילה", חלוקת ציוד למילואימניקים/יות, סיוע ליולדות ולמשפחות בהן תינוקות עד גיל שנה באמצעות שילוב בני ובנות נוער שהגיעו לבתיהן ועוד.

תודה מיוחדת לסא"ל במילואים, אפרת ג'מו, היוזמת את הפעילות ומרכזת אותה בהתנדבות סביב השעון במרלוג במרכז אופק וכן, לאור כהן על השותפות המלאה בפעילות שיצא בעצמו למילואים.

משפחות מילואימניקים/יות הצריכות סיוע מוזמנות לפנות לטלפון 052-4481510.

יואל גמליאל ראש המועצה: "גדרה היא משפחה אחת גדולה, אנו מוקירים כל אחד ואחת מחיילי/ות המילואים על ההתגייסות ונמצאים עבור בני ובנות משפחותיהם לכל דבר ועניין. תודה למרכז אופק על העשייה הרבה. לחיילי/ות המילואים, אנו מודים לכם/ן על המאמץ הלאומי, שמרו על עצמכם וחזרו הביתה לשלום. יחד ננצח!"